16 червня на території Краснопільського районного військового комісаріату на виконання Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» відбулася перша відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі.

Військовий комісар Краснопільського РВК підполковник Андрій НАГОРНИЙ подякував батькам за виховання синів гідними громадянами та запевнив, що військовий досвід обов’язково стане цінним в їх житті. Він також наголосив, що хлопці проходитимуть службу виключно в місцях постійного розміщення підрозділів і не залучатимуться до виконання завдань в районі ООС.

Як повідомлялося раніше, всі заходи призову відбуваються з дотриманням обмежень, пов’язаних із карантином. Бажаємо захисникам успіхів у виконанні почесної справи служіння своєму народу та повернутися додому здоровими, зміцнілими тілом та духом!

Насамкінець Андрій НАГОРНИЙ побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів у службі та добросовісного виконання свого обов’язку.

Після урочистостей хлопці відбули на обласний збірний пункт у м. Суми.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ НА СТОРІНКАХ “ПЕРЕМОГИ”