До суду спрямовано чергове кримінальне провадження за обвинуваченням особи у пропозиції надання неправомірної вигоди службовим особам

Краснопільським ВП Охтирського ВП ГУНП у Сумській області за процесуального керівництва прокурорів Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури звершено досудове розслідування у черговому кримінальному провадженні за фактом пропозиції неправомірної вигоди поліцейському.

Досудовим розслідуванням  встановлено, що 05.06.2020 близько 18 год. 30 хв. гр. Л, з метою уникнення адміністративної відповідальності за вчинені ним адміністративні правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху, висловив поліцейським Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській пропозицію надання неправомірної вигоди у виді грошових коштів в сумі 2000 гривень за не складання відносно нього протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

На досудовому розслідуванні громадянин Л. свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України визнав у повному обсязі, щиро покаявся та активно сприяв слідству.

За результатами слідства, між підозрюваним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості, яка передбачає беззастережне визнання підозрюваним своєї вини у судовому провадженні та призначення узгодженого покарання за вчинений злочин у виді штрафу у розмірі 500 (п’ятисот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень.

Укладена угода про визнання винуватості разом з обвинувальним актом направлена до суду.

Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури                Ю. Явтушенко