У читальному залі, в рамках постійно діючого циклу «Знайомтесь: таланти рідного краю!» відкрилася експозиція творчих досягнень юної краснопільчанки Діани Придатко.


Ім’я дівчинки відоме далеко за межами Краснопілля. Про юне дарування неодноразово писала газета «Перемога» та електронні ЗМІ. Учасниця і переможниця Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості, Всеукраїнських музичних фестиваль-конкурсів, світових музичних фестивалів, конкурсів,здібна учениця Краснопільської гімназії – помітна постать в рідному селищі.

Попри всі досягнення, Діанка залишається відкритою, щирою і доброзичливою дитиною. Тож, хочемо їй побажати творчих досягнень, нових здобутків, справжніх друзів, щасливого життя.
Хочеться навести уривок з одного положення Комітету з освіти США за 1972 рік: «Обдарованими й талановитими дітьми можна назвати тих, які за оцінкою фахівців, завдяки високим здібностям демонструють високі досягнення». Саме такі досягнення і представлені на нашій виставці, яка всебічно представляє нашу землячку.
Запрошуємо всіх бажаючих до читального залу!