Слідчими Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП у Сумській області завершено досудове розслідування стосовно гр. В. за фактом погрози  вбивством, насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Гр. В. раніше неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення хуліганських дій. Будучи доставленим до Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП у Сумській області щодо надання пояснень з приводу чергового акту дрібного хуліганства, останній у ході бесіди з співробітниками згаданого підрозділу Національної поліції, які на той час перебували при виконанні службових обов’язків, висловив погрози вбивства та фізичної розправи двом з них.

Обвинувальний акт за обвинуваченням гр. В у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 345 КК України  спрямовано до суду.

Довідково: погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу, а також щодо його близьких родичів у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків – карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

Ю. Явтушенко