30 липня 2020 року у приміщенні Краснопільської селищної ради відбулося урочисте відзначення кращих школярів громади з нагоди успішного закінчення школи.

Цього року три випускники Краснопільської громади отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнаками. Своїми випускниками-медалістами можуть пишатися Краснопільська гімназія – випускник Артем Боруха  та Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – випускниці Марія Демченко та Яна Яненко.

Зі словами вдячності до батьків та педагогів звернувся керівник громади Юрій Яремчук. Разом із батьками, керівниками закладів, представниками відділу освіти він відзначив кращих з випускників 2020 року, вручив їм медалі, грамоти та грошові премії за старанність у навчанні, цілеспрямовану працю, за сміливість, оптимізм, завзяття в досягненні мети, творчий підхід  і активну життєву позицію та з нагоди випуску зі школи.

«Дивлячись на цих молодих, амбіційних, активних молодих людей, бачимо, що наша Батьківщина у надійних руках, адже саме така інтелектуальна, креативна молодь творить майбутнє країни. Сподіваюсь, що всі ті знання, які маєте, ви використаєте, щоб виправдати надії ваших батьків і вчителів», – зазначив Юрій Яремчук.

Зустріч пройшла у вузькому колі небайдужих до долі випускників людей, проте щира та хвилююча атмосфера запам’ятається всім присутнім на довго.