З метою вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО, його заступники, голова Краснопільської районної ради Віталій САВОНЕНКО та голова Краснопільської селищної ради Юрій ЯРЕМЧУК поклали квіти до меморіальної дошки загиблого на сході України підполковника Олександра Шкурка

Потім керівники району поклали квіти до пам’ятного знаку Героям АТО/ООС та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих захисників України.

Представники районної влади завітали і в с.Мезенівка, де вшанували пам’ять покладанням квітів та хвилиною мовчання загиблих на сході України Артура Костюченка та Євгенія Мартиненка.

В селі Чернеччина селищний голова, секретар ради та староста старостинського округу вшанували пам’ять і поклали квіти на могилу молодшого сержанта Сергія Лисенка, відвідали та поспілкувались з родиною загиблого воїна.

Ці герої віддали найдорожче – своє життя! Патріоти, справжні сини України, віддані своїй державі до останнього. Пам’ять про їх подвиг залишиться у наших серцях назавжди.