Підтримання техніки та озброєння в постійній готовності до використання за призначенням – запорука надійної охорони державного кордону України.

Саме з цією метою в підрозділах Сумського прикордонного загону розпочалися планові заходи з переведення техніки та озброєння до осінньо-зимового режиму експлуатації. Також значну увагу буде приділено підготовці парків, складських і виробничих приміщень до зими.

Слід відмітити, що Державна прикордонна служба України має достатню озброєність, яка поряд з високою бойовою підготовкою та патріотизмом персоналу відомства, забезпечує надійний захист кордону.

Заходи проводитимуться в три етапи. На першому підготовчому етапі передбачено визначення переліку робіт, підготовка техніки, приміщень, необхідного інвентарю, а також проведення занять та інструктажів з персоналом. Під час другого основного етапу будуть виконані практичні заходи з переведення техніки і озброєння на режим сезонної експлуатації та підготовка парків та складів до експлуатації взимку. І вже на завершальному третьому етапі відбудуться техніко-стройові огляди з метою визначення якості та повноти виконання запланованих робіт.

Крім цього, у водіїв перевірять рівень знань правил експлуатації техніки та Правил дорожнього руху. Усі приміщення обстежать на предмет протипожежної безпеки та охорони праці на робочих місцях.

Найголовнішою та обов’язковою вимогою, під час виконання завдань сезонного обслуговування, є збереження життя та здоров’я персоналу і дотримання ними заходів безпеки.

Підготував Роман ТКАЧ