Президент ФБУ Володимир Бринзак поділився думкою про виступ збірних України на етапі Кубка світу в Контіолхаті.

«Я так можу оцінити ці виступи: ми не знаємо впливу коронавируса, наприклад на Віту (Семеренко – прим.), Логінов теж перехворів – не яскраві виступи у нього. У Діми (Підручного – прим.) був позитивний результат, ми до сих пір не знаємо, був чи не був у нього коронавірус, і як він його переніс. Такі нюанси і психологічно на спортсменів впливають.

Коли ще 3 дні тому у Каті (Бех – прим.) Перед виїздом говорили, знаходили позитивний [результат на ковід], перед цим були негативні в Києві. У Фінляндії знову десь знайшли, тому що у них тести роблять не так, як у нас – дуже-дуже ретельно, там їх витримують кілька днів, і мікрон якийсь знаходять. Вирішувалося питання, щоб її не допускати до Контіолахті, і тому ми затрималися там на один день. Такі питання дуже важкі, коли вся команда на голках. Не знаємо, чи її чи допустять, а через це всю команду.

Плюс у нас був гірський збір в Рамзау – довелося ще перервати на 5 днів, вилетіти до Києва всією командою, робити візи австрійські, щоб 90 днів не рахували. Ми перервали 5 днів гірської підготовки – це також могло вплинути на стан. Були моменти, про які вболівальники не знають, а вони дуже впливають, тому зараз ми все вирівняємо – сезон тільки починається, ще є час, і я думаю, що далі буде краще », – сказав Бринзак в ефірі каналу UA: Перший.

Результаты спринтов в Контиолахти – женскиймужской.

Результаты индвидуальных гонок – женскаямужская.

Все самые яркие биатлонные фото и видео смотрите в нашем Инстаграме