Щороку ми згадуємо одну з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття. Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців події 1932-1933 років та голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років, коли організація штучного масового голоду спричинила загибель мільйонів людей

Тривалий час архівні дані про масштаби Голодомору в Україні замовчувалися, але завдяки плеяді розсекречених матеріалів, акт геноциду проти українського народу офіційно визнали чимало країн світової спільноти.

Сьогодні голос заморених голодом мільйонів жінок і чоловіків, дітей і старців волає з надр української землі до сумління наших сучасників, благає про пам’ять, справедливість, милосердя та любов. Цей день має об’єднати у великій скорботі усіх нас, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання, бо той страшний голод не робив між людьми різниці за цими ознаками.

Голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО та голова Краснопільської районної ради Віталій САВОНЕНКО покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять закатованих голодом жертв геноциду українського народу.

Також 28 листопада, з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, поклали квіти та колоски до пам’ятного знаку жертвам Голодомору керівники Краснопільської громади.

Нехай думка про всіх невинно знищених згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу зберегти Україну заради життя поколінь. Адже, доки ми пам’ятаємо, ми – сильні!