Сьогодні, на жаль,  до багатьох малонаселених та віддалених сіл громади  не дістатись громадським транспортом. Єдиним сполученням з Краснопіллям є «хлібовозка» підприємства «Хлібохарчокомбінат» Краснопільської райспоживспілки, яка за будь якої погоди прибуде до села, де мешкає навіть три людини…

Один з останніх осінніх днів і «газон» під керуванням досвідченого водія слухняно мчить  дорогою, коли вулиці ледь почало сіріти.

– Зараз у Самотоївці деклька магазинів, школа і дитячий садок вже чекають, – знайомить з маршрутом Сергій – більше двадцяти років розвожу продукцію «Хлібохарчокомбінату». Пам’ятаю ті часи, коли  в кожному селі працював магазин, а найменування товару обмежувалось трьома позиціями. Сьогодні асортимент виробів набагато більший та людей по маленьких селах вже майже не залишилось…

НАГАДУЄМО ПРО ЕЛЕКТРОННУ ВЕРСІЮ НАШОЇ ГАЗЕТИ

Вартість електронної версії — 180 грн на рік

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту peremoga-1932@ukr.net  або motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням електронки, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Якщо здійснете електронну передплату на увесь наступний рік, то до до кінця цього року отримуватимете розсилку безкоштовно.