Колишній слідчий прокуратури Краснопільського району Микола Михайлович Краснощоков: “У підлітковому, юнацькому віці стикався з несправедливістю, брехнею, злочинністю.  Вже після служби у армії був випадок у Сумах, коли на мене, коли я йшов  ввечері по одній з центральних вулиць міста з коханою дівчиною,  напала група молодих хуліганів. Все закінчилося лише синцями, подряпинами, оскільки швидко прибула патрульна група міліції. Але відношення з боку працівників міліції до мене і дівчини було аж ніяк не кращим, ніж до тих п’яних хуліганів.

Через декілька днів на роботу до мене завітав дільничний інспектор міліції і повідомив, що перевірку закінчили, у порушенні кримінальної справи відмовили.  Це було очевидно безпідставне рішення. Просто або не було бажання займатися об’єктивно, або у когось виявилися впливові батьки, родичі…  І от мені захотілося самому спробувати боротися з цими вадами суспільного життя”.

НАГАДУЄМО ПРО ЕЛЕКТРОННУ ВЕРСІЮ НАШОЇ ГАЗЕТИ

Вартість електронної версії — 180 грн на рік

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту peremoga-1932@ukr.net  або motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням електронки, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Якщо здійснете електронну передплату на увесь наступний рік, то до до кінця цього року отримуватимете розсилку безкоштовно.