Сьогодні під головуванням Віталія Савоненка відбулося пленарне засідання останньої сесії Краснопільської районної ради сьомого скликання.

Передувало сесії засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності.

До порядку денного сесії було внесено 5 питань. Депутати одноголосно внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки, до рішення Краснопільської районної ради від 23.12.2019 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2020 рік”, передали зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району навчальні заклади та майно у комунальну власність Краснопільської селищної ради. А також надали дозвіл відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації на списання з балансу програмного забезпечення по веденню бухгалтерського обліку та призначили на посаду директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Базалія О.В.

Наприкінці сесії голова районної ради Віталій Савоненко подякував всім депутатам, селищному та сільським головам, головам районної державної адміністрації, а саме Яремчуку Ю.А., Хрупі С. В., Сіренку Р.В., та в.о. голови районної державної адміністрації Петрову А.І., за плідну та тісну співпрацю за 5 років каденції районної ради. Він зазначив про прийняття близько 1000 рішень, а також наголосив про довіру виборців п’ятьом депутатам районної ради, які стали депутатами різних рівнів, а саме це Савоненко В.О., Гавенко І.В., Дейниченко В.О., Кобзарь О.О., Пахомов І.В. Також нагадав депутатам про необхідність суб’єкта декларування, який припиняє свою діяльність, не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, повинен подати декларацію перед звільненням. А також, користуючись нагодою, привітав всіх присутніх з наступаючим Днем місцевого самоврядування і побажав міцного здоров’я, благополуччя, позитивних миттєвостей від життя та сімейного щастя.

Інф. районної ради