З метою більшого наближення до населення дільничними офіцерами поліції Краснопільщини продовжуються заходи щодо звітування перед громадою про проведену роботу на території обслуговування. Так, в приміщеннях сільських рад сел. Наумівка, Покровка, Туря та селища Угроїди відбулися зустрічі дільничного офіцера поліції Олександра Шинкаренка з мешканцями дільниць обслуговування.

Перш за все дільничним офіцером поліції було проведено профілактичні бесіди з мешканцями, під час яких основну увагу акцентовано на правопорушеннях, кримінальних злочинах та видах відповідальності за їх вчинення.

Також дільничний повідомив про стан оперативної обстановки на території обслуговування, кількість вчинених та розкритих злочинів за 2020 рік. А особлива увага поліцейського була акцентована на видах шахрайств, жертвами яких останнім часом стає все більше і більше людей. Тому дільничний детально розповів яким чином не стати жертвою даного виду злочину. Аналогічні заходи тривають й на інших поліцейських дільницях.Інспектор Краснопільського ВПТ. Пахомова