Шановні учасники судових процесів та відвідувачі суду! Краснопільський районний суд Сумської області повідомляє про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції у зв’язку із недостатнім фінансуванням та відсутністю коштів для укладення договорів для закупівлі знаків поштової оплати та/або оплати послуг з пересилання поштової кореспонденції суду.📣📧 Отримати процесуальні документи, у тому числі виклики та повідомлення, можна електронною поштою (попередньо подавши заяву про такий спосіб отримання кореспонденції із зазначенням адреси своєї електронної пошти) чи безпосередньо через канцелярію Краснопільського районного суду Сумської області за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 18, кабінет 19, з урахуванням обмежень та заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 📣📝 Отримати виклик та повідомлення про судове засідання можна також за допомогою sms-повідомлення. Для цього необхідно подати до суду Заяву на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, вказавши у ній номер мобільного телефону. Бланк заявки розміщений за посиланням https://court.gov.ua/registration/zayavasms.html.

З метою забезпечення реалізації процесуальних прав учасників судового процесу у разі відсутності в матеріалах проваджень інформації про електронну пошту, номери засобів телефонного зв’язку, інформація про виклик у судове засідання, повідомлення про судове засідання та про ухвалені судові рішення у таких справах буде розміщуватись на офіційному вебсайті Краснопільського районного суду Сумської області за посиланням👇https://kp.su.court.gov.ua/.

У разі звернення до суду із клопотаннями, заявами просимо вказувати номери засобів телефонного зв’язку, а також адресу електронної пошти.📌 Нагадуємо, що інформація щодо стадій розгляду судових справ доступна на офіційному вебсайті Краснопільського районного суду Сумської області в розділі «Громадянам» підрозділ «https://kp.su.court.gov.ua/. Із текстами судових рішень можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням 👉https://kp.su.court.gov.ua/. Із текстами судових рішень можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.💻☎ Додатково повідомляємо номер телефону, за яким можна отримати інформацію про стан розгляду справ, які перебувають чи перебували у провадженні Краснопільського районного суду Сумської області: (05459) 7-12-07 .

Просимо вибачення за тимчасові незручності. Надсилання кореспонденції буде відновлено у разі надходження фінансування, про що буде повідомлено додатково.

Прес-службаКраснопільського районного суду Сумської області