Популярну біатлонну «Різдвяну гонку», що проходить традиційно в кінці року на стадіоні «Шальке» в німецькому  Гельзенкірхені, прийме в цьому році цитадель біатлона – Рупольдінг. 

World Team Challenge проводився в Рупольдінгу до 2001 року включно, після чого захід перемістився на арену Шальке. Дане повернення планується разовим, в зв’язку з епідемією коронавірусу.

Змішана гонка за участю десяти міжнародних дуетів проводиться на Veltins-Arena з 2002 року. Турнір користувався великою популярністю не тільки у вболівальників, але і у спортсменів. Великі біатлоністи, такі як Магдалена Нойнер, Уле-Айнар Бьорндален, Дар’я Домрачева, а також Лаура Дальмайєр, попрощалися зі своїми вболівальниками участю в Різдвяній гонці.

В умовах змагання нічого не зміниться. В Рупольдінгу стартують десять кращих команд, кожна з яких складається з одного біатлоніста і однієї біатлоністки, як і в одиночній змішаній естафеті на Кубку світу.

Анонсується, що шоу-гонка відбудеться 28 грудня.

Питання про те, чи зможуть глядачі також бути присутніми на «Chiemgau Arena», поки знаходиться «в підвішеному стані». Однак вже відомо, що планується участь Деніз Херрманн і Бенедікта Долля. Незабаром будуть завершені подальші переговори з міжнародними та національними зірками, як повідомляє сайт DSV.

Нагадаємо, що через пандемію в 2021 році в Рупольдінгу не буде гонок Кубка світу. Замість цього в Оберхофі запланований «подвійний» етап, який відбудеться з 4 по 17 січня 2021 року і пройде без глядачів.

За інформацією нашого тренерського штабу, попередньо від України планується участь в World Team Challenge Дмитра Підручного і Віти Семеренко.