26 січня 2021 року, у зв’язку із закінченням відведеного процесуального часу, відкладено розгляд справи за обвинуваченням директора Товариства з обмеженою відповідальністю, громадянина Ф.

Наступне судове засідання призначено на 10 год. 30 хв. 26 лютого 2021 року.

Чоловіка обвинувачено у заволодінні коштами під час виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва амбулаторій первинної медичної допомоги шляхом підроблення документів та легалізації доходів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України).

За версією слідства, за виготовлення 12 проєктів для будівництва амбулаторій первинної медичної допомоги на території Сумської області на рахунок зазначеного товариства Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації перерахувало 1 млн 780 тис. грн. Однак розроблені проєкти не відповідають основним вимогам і не можуть бути використані для будівництва амбулаторій. Отримані злочинним шляхом кошти обвинувачений використав у своїй господарській діяльності.

Головуючий суддя – Ніколаєнко О.О., судді – Северинова А. С., Клименко А. Я.

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 591/5571/20.

https://zr.su.court.gov.ua/sud1805/pres-centr/news/1062343/

Що відомо

  • Кримінальне провадження щодо будівництва амбулаторій відкрили у 2018-му році. За його статтями керівнику фірми, яка робила проєкти для амбулаторій, загрожує до 12 років за ґратами.
  • Гроші на будівництво сільських амбулаторій на Сумщині давали з бюджетів: як державного, так і місцевих. Усього – понад 140 млн грн. Амбулаторії мали отримати села у Сумському, Роменському, Буринському, Недригайлівському, Охтирському, Краснопільському, Глухівському та Липоводолинському районах. Здати їх обласна адміністрація планувала у 2019-му році. Наразі збудовані та працюють третина з них.