За ініціативою Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області начальником районного управління та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проведений семінар з керівниками закладів освіти Краснопільської селищної ради з питань впровадження сучасного законодавства в шкільному харчуванні.

Обговорені питання Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України №2205 від 25.09.2020, який набув чинності з 01.01.2021. Для забезпечення харчування рішенням четвертої сесії восьмого скликання від 20.01.2021 №125 «Про затвердження Програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2021-2022 роки» затверджена програма харчування дітей шкільного та дошкільного віку. Ресурсне забезпечення програми на 2 роки – 9 млн. 872 тис. грн.

Розглянуті всі розділи регламенту. Особливу увагу керівників закладів звернули на організацію харчування, проведення лабораторних досліджень питної води, харчових продуктів, інструментальних досліджень. З цією метою розроблена цільова програма «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2021 рік», затверджена рішенням другої сесії восьмого скликання від 17.12.20 року № 48 на яку виділено 71 тис. грн.

Також в учасників семінару була можливість поставити запитання, щодо розробки впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів та отримати кваліфіковані відповіді.