Краснопільським відділом Сумської окружної прокуратури затверджено обвинувальний акт та направлено його для розгляду до суду відносно одного з мешканців с. Миропілля, який здійснив незаконний поруб дерев у лісі на території ДАП «Краснопільский агролісгосп» поблизу с.Миропілля Сумського району Сумської області.

Зокрема чоловік обвинувачується в тому, що наприкінці лютого 2021 року, перебуваючи на земельній ділянці лісового фонду, яка відноситься до земель ДАП «Краснопільский агролісгосп», здійснив незаконний поруб декількох дерев породи «сосна звичайна» та «клен ясенелистий», які у подальшому планував використовувати як дрова для опалення оселі. Своїми протиправними діями завдав природному середовищу істотну шкоду у сумі більше 22 тис. грн. У подальшому, під час намагання перевезти незаконно зрубані дерева до місця свого мешкання, був викритий співробітниками поліції.

Дії громадянина В. кваліфіковано за ч.1 ст.246 КК України як незаконна порубка дерев у лісах, що заподіяло природному середовищу істотну шкоду.

ПрокурорКраснопільського відділу

Сумської окружної прокуратури      Ю. Явтушенко