25 березня у форматі відеоконференцзв’язку директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний взяв участь і виступив у підсумковому форумі-презентації за результатами досліджень шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області.

Тема його виступу – «Взаємодія органів державної влади та громадських інституцій у питанні забезпечення зайнятості населення регіону».

На форумі також виступили заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц, кандидат філософських наук, доцент, завідувачка кафедри психології, політології та соціально-культурних технологій Сумського держуніверситету, науковий керівник проєкту Ніна Світайло, доктор політичних наук, доцент цієї ж кафедри Андріана Костенко та інші.

На форумі-презентації на прикладі Буринської ОТГ проаналізовано громадянську освіту дорослих як потенційний драйвер зростання, стратегічні орієнтири Шосткинської територіальної громади на основі «точок зростання».

Відзначалася актуальність здійснення дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення в окремих праценадлишкових територіях Сумщини в рамках проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів, отриманих, зокрема, від Європейського Союзу.

Особливістю заходу стало те, що в ньому взяли участь і виступили не лише науковці та посадовці, а й представники територіальних громад, які були охоплені проектом (Білопілля, Глухів, Конотоп, Путивль).