У курсантів третього курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького закінчилась практична підготовка у Сумському прикордонному загоні. Практичне стажування – невід’ємна частина процесу підготовки висококваліфікованих офіцерів-прикордонників.

Всього на ділянці відповідальності загону отримали практичні навички 21 курсант прикордонного вишу. За тритижневий період майбутні офіцери проходили стажування на посадах, за наступними спеціальностями: «Безпека державного кордону», «Право», «Правоохоронна діяльність», «Філологія», «Психологія», «Автомобільний транспорт» та «Телекомунікації та радіотехніка».

Під час свого перебування третьокурсники на практиці закріпили свої теоретичні знання, а також отримали певний досвід, який неодмінно стане в пригоді в майбутньому під час проходження служби у підрозділах охорони державного кордону. Підводячи підсумки стажування, начальник Сумського прикордонного загону полковник Микола Романчук подякував курсантам за продемонстровані вміння та навички, побажав подальших успіхів у здобутті престижної професії прикордонника, яка вимагає від охоронців кордону бути професіоналом, бути відданим своїй справі, а також завжди бути готовим до захисту й оборони кордонів нашої Батьківщини.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, старанність, ініціативу та високий професіоналізм, проявлені під час стажування, ряд курсантів було заохочено правами начальника прикордонного загону.