Стало відомо про склад спортсменів і тренерів, які увійдуть в команду А для підготовки до Олімпійських Ігор 2022 року в Пекіні. Як повідомив нашому сайту президент Федерації біатлону України 

Володимир Бринзак, після обговорення з членами Виконкому Федерації, а також керівництвом відділу зимових видів спорту Міністерства у справах молоді і спорту України, було прийнято рішення запропонувати роботу з чоловічою командою Юраю Санітрі, а з жіночою –   Урошу Велепецю. Словацький і словенський фахівці прийняли пропозицію і готуватимуть наших спортсменів до Олімпіади.

Помічниками Юрая Санітри в чоловічій збірній стануть Олексій Кравченко і Роман Прима, які будуть працювати зі спортсменами:
Дмитро Підручний
Артем Прима
Антон Дудченко
Богдан Цимбал
Артем Тищенко
Тарас Лесюк
Руслан Ткаленко

У жіночій збірній допомагати Урошу Велепецу будуть Олександр Кравченко та Ігор Ященко, а склад спортсменок виглядає так:
Юлія Джима
Дар’я Блашко
Олена Підгрушна
Анастасія Меркушина
Катерина Бех
Ірина Петренко
Анна Кривонос

Віта Семеренко і Валя Семеренко проводитимуть підготовку за індивідуальним планом з Григорієм Шамраєм, іноді проводячи спільні збори з командою А для проведення тестів і контрольних тренувань.

Перший збір чоловіча і жіноча команди проведуть в   Сянках, починаючи з 13 травня.

https://www.biathlon.com.ua/ua/