Краснопільський РТЦК та СП запрошує жителів Краснопільщини відновити свої військові навички, необхідні для оборони у разі потенційної небезпеки.

Цього року будуть проведені широкомасштабні навчання з територіальної оборони в прикордонних областях України.

Основною метою навчань є ознайомлення із завданнями територіальної оборони, відновлення та вдосконалення навичок володіння зброєю, інженерної, тактичної та військово-медичної підготовки під керівництвом керівників занять, які мають бойовий досвід.

Тому, всі особи від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні або обмежено придатні до військової служби, мають можливість втілити в життя цікаву та насичену програму, спробувати себе у військовій справі, відновити свої бойові та тактичні навички, зустріти нових друзів.

Є можливість отримати чергове військове звання.

Крім того, призвані на збори забезпечуються військовим речовим майном та харчуванням, отримують добові та грошові виплати в залежності від військового звання.

За призваними на збори зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата.

На весь час здійснюються грошові виплати із розрахунку до двох прожиткових мінімумів.

Тим особам, які на день призову на збори не працюють, виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму.

За детальною інформацією звертайтеся до Краснопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 1 або за телефоном (05459) 7-12-09.

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ПРИЙДИ НА ЗБОРИ !!!