Інформація про виробника 4Build

Основна діяльність

  • Проектування та виробництво бетонних заводів під ключ з подачею матеріалів скіп або стрічкою, стаціонарне та мобільне обладнання з продуктивністю від 8 до 144 м3 за годину роботи з успішним досвідом роботи більше 6 років!
  • Виробництво комплектуючого обладнання до бетонних заводів: бетонозмішувачі (примусові 80-2000л, одновальні, двохвальні, тарільчасті), шнекові змішувачі; скіпові підйомники, стрічкові транспортери, естакади, дозувальні комплекси, силоса для цементу, шнекові транспортери, дозатори 3-х компонентів, розвантажувальні вузли вагонів типу Хоппер 30-100 тонн/год та багато іншого.

Цінності 4Build

Висока міцність конструкцій, суцільні зварні шви;
Відсутність унікальності основних комплектуючих заводів 4Build надає повну свободу у виборі постачальника ЗІПа, як під час гарантії, так і в післягарантійний період;
Проектування й виготовлення заводів та РБУ самих нестандартних комплектацій згідно технічного завдання Замовника;
Бетонні заводи 4Build відповідають принципу модульності (електрична розводка блоків, гвинтові кріплення елементів), це дозволяє здійснювати шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи в найкоротші терміни;
Постійне покращення якості і рівня надійності виробленого обладнання;
Подальший розвиток і проектування новинок обладнання, виходячи із отриманого досвіду та індивідуальних пропозицій наших покупців;
Визнання та репутація на ринку бетонозмішувального обладнання за рахунок високоточного виробництва та сервісу.

Основна продукція

• Бетонні заводи (мобільні/стаціонарні)
• Бетонозмішувачі примусові тарільчасті, одно- та двохвальні
• Силоса для цементу
• Вузли для виготовлення бетону/розчину
• Дозувальні комплекси з ваговим транспортером та пультом керування
• Блоки дозаторів 3-х компонентів
• Грунто-змішувальне обладнання
• Шнекові живильники
• Стрічкові конвеєра (шевронні, скребкові)
• Скіпові підйомники
• Розвантажувальні вузли типу Хопер
• Вагончики/кабіни для операторів та охорони…

4Build – Краснопільський завод бетонозмішувального обладнання – це український виробник обладнання для виготовлення бетону та різних будівельних сумішей, зберігання інертних матеріалів, транспортуючого обладнання, сценічних конструкцій, вагончиків для операторів, охорони та будь-яких виробів з металу найкращої якості та міцності за доступними цінами!

На ринку металоконструкцій та обладнання заявили себе як надійний СВІЙ виробник, який реалізує всі забаганки Замовника в найкоротші терміни з повною гарантією 24 місяці, сервісом 24/7 та післягарантійним обслуговуванням, адже такого в Україні більше не має! Вам не потрібно чекати місяці для поставки обладнання із-за кордону! Максимальний термін виготовлення повної комплектації бетонного заводу 3 тижні так, як все комплектуюче завжди в наявності на складі.

4Build – Краснопільський завод бетонозмішувального обладнання – за роки своєї роботи довело, що українська продукція може легко конкурувати із європейською! І це підтверджено СЕРТИФІКАТАМИ ВІДПОВІДНОСТІ!

У складі 4Build лише сучасне технологічне обладнання (оброблювальні центри ЧПУ-автомати, зварювальні пости-напівавтомати, установка ЧПУ плазмового різання, ЧПУ гільйотини та верстати для гнуття, стрічкові пилки, фарбувальний цех). Наш технологічний процес – це оптимальна схема виробництва, яка дозволяє скоротити витрати на виробництво за рахунок: відміни постійної оренди землі; заборони продажних накруток дилерів, які пропонують наш товар та логістиці, адже ми працюємо лише напряму з виробниками комплектуючих (OLI, Scutti, Calpeda, CAS, Camozzi…), тому замовник отримує продукцію за цінами, які завжди Вас приємно здивують, та якістю, яка є конкурентоспроможною з світовими виробниками бетонного устаткування.

Ви завжди можете приїхати і на власні очі переконатися в якості пропонованого обладнання та наживо познайомитися з командою 4Build! Після чого всі страхи і перепони розсіються!

Виробництво складається із спеціалістів різного профілю, які мають великий досвід науково-дослідницької і виробничої роботи, що дозволяє вирішувати найважчі технічні й технологічні задачі. Тому найдовший термін виготовлення одиничної продукції до 5 робочих днів, комплектних та індивідуальних замовлень не довше 21 робочого дня!

Запрошуємо до довгої та продуктивної ділової співпраці!

Адреса підприємства:
42400, Україна, Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Белгородська, 41

Веб-сторінка контактів підприємства:
https://4build.biz/forma

Джерело:
https://4build.biz/informaciya-o-proizvoditele-4build
Про завод