Близько 250 саджанців різноманітних декоративних дерев та кущів висадили цієї весни біля центральної лікарні Краснопілля. Весь посадковий матеріал прибув у селище з розсадника Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу.

Лісівники переконані, що привабливі і цікаві форми та насичене забарвлення висаджених кущів спіреї, різних форм ялівцю і туй, верби матсудана та керія додаватимуть настрою відвідувачам лікарні та сприятимуть їх позитивним емоціям.

Також був наданий посадковий матеріал для озеленення соціальних об’єктів ряду старостинських округів Краснопільської ОТГ: території школи у с. Чернеччина, храму в Угроїдах, дитячого майданчика та дитячого садочка в с. Мезенівка. Вирощені Краснопільським лісгоспом декоративні рослини можна побачитии і у обласному центрі.

«Саджанці калини, самшиту та ялівцю були перадані для озеленення теритоії обласної ТРК «UA:Суми». А сосна звичайна, катальпа бігнонієподібна, дуб звичайний, липа серцелиста, клен гостролистий та береза повисла загальною кількістю 350 штук були привезені у Суми і стали основою парку «Щастя», який висадили у місті в рамках Міжнародної акції «Озеленення планети», – говорить головний лісничий Краснопільського лісгоспу Євген Сороколіт.

Потурбувались краснопільські лісівники і про привабливість власної території підприємства. Влаштувавши толоку, повигрібали торішнє листя, прибрали сміття біля територій лісництв, провели обрізку дерев та сформували кущі.

«Усі проведені весняні заходи з озеленення дали чудовий результат, для одних – це новий досвід, для інших – щоденна справа, але головна мета досягнута, і свій внесок у озеленення та благоустрій рідного краю ми зробили!», – підсумовує головний лісничий.