26 квітня над усією Україною знову вдарив чорнобильський дзвін, щоб нагадати про трагедію, яка тридцять п’ять років тому мало не згубила планету.

Найстрашніша техногенна катастрофа за всю історію людства… Тисячі загублених доль… Жорстокий урок для наступних поколінь… Це все про одну подію, яка розділила історію світу на «до» та «після». Вибух на Чорнобильській АЕС став точкою неповернення для багатьох: тих, хто віддав своє здоров’я на ліквідацію його наслідків, тих, хто змушений був залишати родинні гнізда і шукати прихистку в чужих людей, тих, хто і досі відчуває на собі вплив «мирного атома».

Ось вже 35 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці.
             У цей день співробітники Краснопільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області вшанували ліквідаторів за їх сміливість та відвагу. Для підоблікових суб’єктів пробації була проведена година пам’яті.  

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Тож, вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.