З 28 квітня по 12 травня по Краснопільській селищній раді проводились роботи по заміні ламп та світлодіодних ліхтарів вуличного освітлення.

В смт Краснопілля замінено 75 ламп та 11 ліхтарів, в селі Грабовське 2 ліхтарі , в Рясному – 9 ламп, в Мезенівкі – 5 ламп, в Бранцівкі – 4 лампи, в Самотоївкі – 12 ламп, в Глибному – 12 ламп, в Славгороді – 17 ламп, в Осоївкі – 21 ламп та 7 ліхтарів, в Покровкі –16 ламп, в смт Угроїди – 21 ламп, в с Тур’ї – 8 ламп.

Крім того, відбувся тендер «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Молодіжна, Соснова від КТП-37  в с. Чернеччина Краснопільської селищної ради, Сумського району Сумської області» та визначено переможця відповідних робіт.

Також, під час останніх засідань виконкому затверджено проектно-кошторисну документацію по об’єктам реконструкції мережі вуличного освітлення по вул. Гагаріна та вул. Макаренка в с. Самотоївка, вул. Молодіжна в смт Краснопілля та вул. Паркова, вул. Боброва в смт Угроїди. А також надано дозвіл на реконструкцію мережі вуличного освітлення в смт Краснопілля по вулиці Миру.