Відповідно до документів, які мають представники партії «НАШ КРАЙ», відповідь очевидна. Адже дві з трьох організацій, що поставляють продукти в заклади освіти Тростянецької громади належать близьким родичам міського голови Юрія Бови, а ТОВ «Сумська продуктова компанія» має припис контролюючого органу про постачання неякісних продуктів у заклади освіти

Крім того, що, на думку представників партії «НАШ КРАЙ», прослідковується корупційна складова та сприяння у веденні бізнесу представникам родини міського голови Юрі Бови, підприємці Геннадій Вовк та Крістіна Бова не мають відповідних дозвільних документів для постачання продуктів у заклади освіти.

«Не маючи цих документів, підприємцям заборонено постачати продукти в заклади освіти. Вони не є виробниками продуктів харчування, тому гарантувати безпечність продуктів для дітей вони не можуть», – говорить Віктор Бочкарьов, депутат Тростянецької міської ради від політичної партії «НАШ КРАЙ».

ТОВ «Сумська продуктова компанія» взагалі має припис головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області, в якому чітко вказані порушення при постачанні продуктів харчування до закладів освіти та вимогою вилучити і знищити ці продукти. Попри такі зловживання, Тростянецька міська рада і надалі продовжує співпрацювати з постачальником.

Звернення депутатів «НАШОГО КРАЮ» щодо публічного розслідування цих фактів міська влада Тростянця ігнорує. У мерії «в упор» не бачать ні корупції, ні порушень при закупівлі продуктів харчування для закладів освіти.

Натомість, фракція «НАШОГО КРАЮ» не полишить питання якісного і безпечного харчування дітей, а усі документи спрямує до правоохоронних органів. 

Діти громади не мають бути заручниками корупції! 

Втім, як зазначила у відеосюжеті в.о.начальника відділу освіти Тростянецької міської ради Юлія Іщенко, порушень у них немає, всі тендери на закупівлю відбуваються згідно із законодавством.