Краснопільською селищною радою формується склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі селищної ради.

Відповідно до пункту 23 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами), до складу конкурсного комітету, окрім інших, входять представники громадських організацій.

До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб’єктів господарювання – автомобільних перевізників, які є перевізниками претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Пропозиції від громадських організацій стосовно включення їх представників до складу конкурсного комітету просимо надавати відділу житлово-комунального-господарства Краснопільської селищної ради (вул.Мезенівська, 2 смт Краснопілля, електронна пошта: gkhkr.otg@ukr.net) до 31 травня 2021 року разом з копією статуту та реєстраційними документами громадської організації.