21 травня 2021 року відбулася робоча зустріч з начальником відділу «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради – Тарасом Шевченком та начальником Краснопільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Сумській області – Людмилою Подолякою. Метою даної зустрічі було проведення соціальної роботи із засудженими до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі.

Під час зустрічі було обговорено алгоритм подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з метою сприяння  виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та правопорушень. Як результат, було досягнуто домовленостей в умовах укладання майбутнього Меморандуму про співпрацю, внесено зміни та поправки відповідно до наявних в громаді ресурсів та покладених на відділ «Служба у справах дітей» обов’язків.

Особливу увагу під час обговорення робочих питань було приділено співпраці в умовах пандемії, з урахуванням карантинних дозволів та обмежень, з метою подальшого повноцінного виконання посадових обов’язків та надання допомоги, яка необхідна клієнтам пробації.

#правомолодь