Світло, тепло і затишно – це одна з передумов якісного навчання. Адже ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах, а є також необхідність забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи та на подвір’ї.

Відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради висловлює подяку депутатові Сумської обласної ради Калініченку Віталію Миколайовичу за встановлення додаткових об’єктів на дитячому майданчику на подвір’ї  Великорибицької філії Миропільського  НВК та укомплектування шкільного спортзалу татамами для занять дзюдо.

Також висловлюємо вдячність народному депутатові Верховної Ради України,членові депутатської фракції “Слуга народу”, Васильєву Ігорю Сергійовичу за надану субвенцію в обсязі 700 тис. грн.. на капітальний ремонт будівлі (заміна вікон, утеплення фасаду) Великорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Та депутатові Сумської обласної ради Калініченку Віталію Миколайовичу за сприяння у залученні даних коштів для розвитку закладів освіти нашої громади.

Дякуємо за турботу та увагу! Ми робимо спільну справу на благо дітей!

З повагою, ВОМСКТ!