Під головуванням секретаря селищної ради Ірини ЮХТИ відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули  питання щодо реалізації прав дитини, а саме:  надали дозвіл на вчинення правочину на оформлення земельної ділянки від імені малолітньої дитини, надання згоди на продаж частини житлового будинку в якому зареєстрована дитина та розглянули питання участі батьків у вихованні трьох дітей всі питання потребували колегіального вирішення.

Крім вище зазначених питань було розглянуто 3 справ сімей, які потрапили в складні життєві обставини та рекомендовано КУ «Центр надання соціальних послуг» розпочати соціальний супровід та надання даній категорії сімей відповідних соціальних послуг в залежності від життєвої ситуації родини та 3 справи сімей, які перебували в складних життєвих обставинах та не потребують подальшого соціального супроводу.

Також було затверджено 18 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.