На цьому під час наради з головами Конотопської, Сумської та Шосткинської райдержадміністрацій наголосив керівник апарату облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО

За його словами, в області, як і в країні, триває процес реорганізації райдержадміністрацій. На Сумщині 13 райдержадміністрацій реорганізовуються через приєднання до 5 укрупнених районів – Конотопського, Охтирського, Роменського, Сумського та Шосткинського. Облдержадміністрація утворила комісії з реорганізації та затвердила їх персональний склад. Складено комісіями з реорганізації передавальні акти та затверджено їх розпорядженнями облдержадміністрації.

«Станом на 23 червня в Сумській області здійснено державну реєстрацію припинення семи районних державних адміністрацій: Недригайлівської, Глухівської, Білопільської, Липоводолинської, Кролевецької, Буринської, Великописарівської, – говорив керівник апарату облдержадміністрації. – Ще шість райдержадміністрацій знаходяться в стадії припинення: Лебединська, Краснопільська, Путивльська, Середино-Будська, Ямпільська, Тростянецька».

Заслухавши пояснення голів ліквідаційних комісій щодо причин неприпинення райдержадміністрацій та планову дату їх ліквідації, Ігор Кальченко наголосив, що процес реорганізації райдержадміністрацій знаходиться під постійним контролем Сумської облдержадміністрації і має бути завершений в найкоротші терміни.

Керівник апарату облдержадміністрації доручив головам комісій з реорганізації РДА, які не завершили процес припинення, звернутися до державних реєстраторів для внесення запису про припинення або отримання офіційної відмови в державній реєстрації припинення юридичної особи шляхом реорганізації. Також було доручено юридичному відділу апарату облдержадміністрації надавати консультативну допомогу головам Комісій з реорганізації РДА.