В ході засідання одинадцятої сесії внесено зміни до бюджету Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Зокрема, збільшено бюджетні призначення на фінансову підтримку КНП «Краснопільська лікарня» та КНП «Краснопільський ЦПМСД», а також по іншим розпорядникам коштів – відділу освіти, відділу соціального захисту та відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради.

Зокрема передбачено надходження субвенції з державного бюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, а саме на придбання обладнання для видачі паспортних документів, реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія. Також на підключення закладів соціальної сфери с. Тур’я, с. Мозкове до широкосмугового Інтернету, на реконструкцію приміщення центру дитячої та юнацької творчості під інклюзивно–ресурсний центр Краснопільської селищної ради, на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на закупівлю засобів навчання та обладнання, меблів, комп’ютерного обладнання для початкових класів нової української школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, пристосувань для навчальних кабінетів, засобів навчання для закладів загальної середньої освіти, з обласного бюджету на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру.

Крім того, кошти спрямовуються на фінансову підтримку КНП «Краснопільська лікарня»: придбання матеріалів для поточних ремонтів, придбання металопластикових конструкцій, поточний ремонт в стоматологічному відділенні, капітальний ремонт системи опалення в інфекційному відділенні, капітальний ремонт приміщення рентгенівського кабінету. На фінансову підтримку КНП «Краснопільський ЦПМСД»: поточний ремонт приміщення АЗПСМ с.Рясне, улаштування системи водопостачання та водовідведення в ФП с.Тур’я, завершення поточного ремонту в АЗПСМ с.Самотоївка.

Відділу освіти кошти спрямовуються на заробітну плату обслуговуючого персоналу закладів загальної середньої освіти, заміну вікон на енергозберігаючі в Угроїдській ЗОШ І-Ш ступенів, ремонт відмостки в Краснопільському ЗДО «Малятко» та інші заходи.

Відділу культури, туризму, молоді та спорту – на проведення ремонтних робіт ганку Самотоївського сільського Будинку культури, придбання комплекту «Активні парки-локації здорової України» та інші заходи.