Проведено чергове засідання комісії з розгляду питань щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг, які надаються КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради.

В ході засідання розглянуто 8 заяв від осіб, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують надання соціальної послуги «Догляд вдома».

Свою роботу комісія розпочала у квітні 2021 року, з початку року проведено п’ять засідань, розглянуто 83 звернення про звільнення від плати за соціальні послуги, які надаються у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради.  За результатами розгляду заяв та поданих документів, з урахуванням норм чинного законодавства комісією були прийняті рішення про звільнення 78 осіб від плати за соціальні послуги, надання соціальних послуг з установленням диференційованої плати – 4 особам; надання соціальних послуг за рахунок отримувача соціальних послуг – 1 особі.

За детальною інформацією щодо порядку та умов надання соціальних послуг можна звернутися до КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 40, телефон (05459) 7-28-96.