«Вся Україна погодила відкриття сезону полювання на пернату дичину, окрім Сумщини. Така ситуація виникла в області вперше за сторічну історію існування Українського товариства мисливців та рибалок. При цьому законних підстав не відкривати полювання немає», – зазначив на нараді з питань проведення полювання голова Сумської організації УТМР Юрій Харченко.

Засідання виявилося досить емоційним, оскільки мисливці всіх областей зможуть зустріти вечірню зорю у колі друзів та однодумців уже 7 серпня, а близько 27 тисяч полювачів Сумщини такої радощі будуть позбавлені.

Почесний член УТМР, депутат Сумської обласної ради Борис Пересадько направив голові Сумської ОДА депутатське звернення з вимогою невідкладно розглянути дане питання, та погодити відкриття полювання  на водоплаваючу дичину в Сумській області 7 серпня 2021 року.

«На сьогоднішній день на Сумщині не встановлена дата початку літнього полювання, – говорить Борис Пересадько. – Мисливці чекають від керівництва області погодження на відкриття сезону полювання на водоплаваючу дичину, бо для мисливців – це свято, якого чекають увесь рік. Сподіваюся, що очільники Сумщини, від яких залежить прийняття цього рішення, погодять дату, і ми зможемо вчасно привітати мисливців області з їхнім довгоочікуваним святом та побажати їм: «Ні пуху, ні пера!».