Відповідно до ЗУ «Про мисливське господарство і полювання» та наказу ТОВ СМГ «Бобрицьке» № 10 від 27.07.21р. «Про проведення полювання на території ТОВ СМГ «Бобрицьке» з 18-ї години 7 серпня по 31 жовтня 2021 р. включно буде проводитись полювання на пернату дичину

Полювання проводиться у відкритих для полювання водно-болотних угіддях, які зазначені у відстрільних картках, та у межах установленої пропускної спроможності угідь. Картка відстрілу буде видаватися за наявності у мисливця «Контрольної картки добутої дичини і порушень правил полювання» та чека банківської установи про сплату за картку відстрілу, посвідчення мисливця, дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю.

Днями полювання на пернату дичину є субота та неділя (світовий день).

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем на день полювання не повинна перевищувати: куликів -10, качок -5, голубів -10, лисок -6, перепілок -15, норців великих -2.

З питань придбання карток відстрілу звертатися до єгерської служби за тел. 0500617412, 0951797992

Забороняється: 

  • Полювання на визначених відтворювальних ділянках.
  • Полювання на відстані ближче 200 метрів від будівель населених пунктів та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей.
  • Використання нарізної зброї та набоїв споряджених кулями та картеччю.
  • Полювання на територіях ПЗФ.

Дирекція ТОВ СМГ «Бобрицьке»