Робоча група з розробки Стратегії розвитку Краснопільської громади (Сумська обл.) на період 2021-2030 рр. в цілому звершила свою роботу.

Проект готовий, зараз продовжується громадське обговорення. Ми намагалися зробити документ сучасним, небанальним і водночас дуже амбітним для громади, яка першою пішла в реформу децентралізації у 2016 році, до сих пір тримає швидкий темп перетворень, там є енергетичний стержень – “ракетоносій”, який не дасть їм загубитися у майбутньому. Вони ще себе шукають, але досить швидко ми нащупали “стратегічний хід”. А це найважливіше в будь-якій стратегії: чи для громади, чи для держави, чи особистої стратегії будь-якої людини.Ставку було вирішено зробити на:

❶ створення “Red Field Industrial Park” на базі вже успішно існуючого машинобудівного підприємтва “4Build”

❷ розвиток професійного спорту та інших видів залучення жителів громади до здорового та спортивного способу життя (ветеранський спорт, нові модулі у школах, проведення етапів чемпіонатів області та України)

Документ складається з 5 Стратегічних напрямків та понад 55 Оперативних цілей.Заохочую всі громади Сумської області розробляти подібні документи, не зволікати, не економити ресурси і час. Це набагато цікавіший процес, ніж ви думаєте.

📮 Всі проекти документів можна почитати і скачати собі для ознайомлення за лінком: http://www.thesumy.com/…/642-stratehiia-rozvytku…