Ми глибоко шануємо пам’ять тих, хто наблизив День Перемоги. Згадуємо імена, що навіки вписані в історію Краснопільщини власною кров’ю, бронзою й гранітом обелісків та людською пам’яттю.21 червня 1941 року Німецьке верховне командування дало своїм військам сигнал «Дортмунд», по якому вводився в дію план «Барбароса». Ворожі дивізії зайняли вихідні положення для нападу на СРСР.

А 16 жовтня 1941 року ворог захопив Краснопілля, далі краснопільські села – Михайлівку, Новодмитрівку, селище Михайлівське. Почалися жахливі дні окупації.І ось прийшов час до написання вікопомної сторінки у багатій на події і явища історії Краснопілля, де у серпневі дні 1943 року у переможному наступі воїни 232 та 237 стрілецьких дивізій визволили Краснопілля від фашистських загарбників, принісши його жителям жадане мирне життя, позбавивши від тяжкого ярма окупації.

8 серпня, в день 78 річниці визволення Краснопілля від фашистських загарбників відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів за участі керівників Краснопільської селищної ради, представники відділу поліції та районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.Слава всім борцям, які в часи воєнного лихоліття визволяли нашу рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Вічна і світла їм пам’ять.