У червні-липні поточного року ГО «Бюро правничих комунікацій» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» проводило опитування учасників судових проваджень щодо якості роботи судів Сумської області. Вперше опитування проводиться в режимі онлайн, будь-хто з учасників судових проваджень мав можливість взяти у ньому участь, заповнивши анкету. 

Опитування учасників судових проваджень проводилося з використанням методології карток громадянського звітування» Анкетне опитування проводиться з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються судами. Громадянам пропонувалось заповнити онлайн-анкету, оцінивши зручність та комфортність перебування у приміщенні суду, якість судових послуг, доступність та повноту інформації, яку розміщує суд на своїх ресурсах. Загалом реалізація такої ініціативи дозволила дізнатись, чи відповідає суд очікуванням відвідувачів, а також дослідити інструменти дистанційної взаємодії з громадянами при дослідженні роботи судів. Глобально проект сприяє доступності та підвищенню якості роботи суду.

Так, Краснопільський районний суд Сумської області набрав середній інтегральний показник за всіма вимірами якості – 4,53 бали, при середньому по області – 4,32.

Оцінка роботи суду за методологією КГЗ проводиться в нашому суді втретє. Раніше відвідувачам суду пропонували заповнити паперові анкети. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями впроваджено дистанційний формат збору даних. 

Прес-служба суду