Краснопільським відділом Сумської окружної прокуратури завершено досудове розслідування за фактом висловлення пропозиції надати неправомірну вигоду службовій особі, за невчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Зокрема, на початку серпня 2021 року на одній з вулиць смт. Краснопілля співробітниками СРПП ВП № 2 (с. Краснопілля) Сумського РУП ГУНП в Сумській області було зупинено автомобіль ВАЗ-21099 під керуванням громадянина К., який за попередньою інформацією поліцейських створив аварійну ситуацію на дорозі, порушивши правила дорожнього руху України.

Під час спілкування з водієм співробітниками поліції встановлено, що останній, крім того, що керував транспортним засобом без посвідчення водія, ще й мав ознаки алкогольного сп’яніння.

У ході складання протоколів про адміністративні правопорушення, з метою уникнення відповідальності за вчинені ним адмінправопорушення, порушник висловив пропозицію надати співробітникам поліції неправомірну вигоду в сумі 200 доларів США.

На досудовому розслідуванні громадянин К. свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав у повному обсязі, щиро покаявся та активно сприяв слідству.

За результатами слідства, між підозрюваним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості, яка передбачає беззастережне визнання підозрюваним своєї вини у судовому провадженні та призначення узгодженого покарання за вчинений злочин у виді штрафу у розмірі 1000 (тисячі) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч п’ятсот) гривень.

Укладена угода про визнання винуватості разом з обвинувальним актом направлена до суду.

Начальник Краснопільського відділу

Сумської окружної прокуратури                                                    О.Мамаєв