Не маючи куди подіти відходи, люди скидають їх до посадок, лісосмуг, лісових масивів. А де одна купа сміття, там, відомо, – і багато. Саме стихійні сміттєзвалища є одним із основних джерел забруднення навколишнього середовища, і кількість їх щороку зростає.

Результати проведених у поточному році заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ свідчать про вкрай незадовільний стан наших мешканців щодо умов порушення  поводження з відходами  на території населених пунктів громади.

В першу чергу власники відходів повинні дотримуватися вимог поводження з ними та не допускати засмічення та забруднення території. Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Викидання сміття у місцях, не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення з передбаченням штрафу у розмірі від  340 грн. до 1360 грн.

З метою збереження стану навколишнього природного середовища та раціонального використання коштів місцевого бюджету звертаємось до мешканців громади з проханням не складувати побутове сміття у не встановлених місцях, вздовж лісосмуг та не створювати несанкціоновані сміттєзвалища в лісових масивах.