Це день вшанування усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях.

На Краснопільщини налічується 60 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування всі вони виховується в сім’ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. На даний час в громаді створено та функціонує 10 прийомних сімей та 2 дитячих будинки сімейного типу. Свою родину та люблячих батьків знайшли 60 дітей.

Краснопільський селищний голова Юрій ЯРЕМЧУК в цей святковий день завітав в родини батьків-вихавателів Бондарєвих та Завражних, які виховують 15 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«За щасливе дитинство малечі маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов’язків дорослих. Дякую вам, що ви кожного дня зігріваєте теплом і любов’ю дитячі серця, надаєте кожній дитині шанс на повноцінне майбутнє, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України», – вітаючи, зазначив Юрій ЯРЕМЧУК та вручив солодощі всім членам родин.

Інф. селищної ради