Краснопільська селищна рада повідомляє, що з 01 жовтня 2021 року по 31 жовтня 2021 року проводиться прийом документів від застрахованих осіб, які мають право на отримання допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження у 2021 році починаючи з лютого обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Право на отримання допомоги мають фізичні особи–підприємці та наймані працівники, діяльність яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та яка відповідає переліку основних видів економічної діяльності стосовно яких здійснюються протиепідемічні заходи. (Повний перелік КВЕДів встановлено Постановою КМУ від 07.04.2021 № 329. Її можна переглянути за посиланнямhttps://zakon.rada.gov.ua/laws/show/329-2021-%D0%BF#Text )

Для призначення матеріальної допомоги застрахована особа, особисто звертається до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради із заявою та документами, які додаються до заяви. З переліком необхідних документів та порядком отримання компенсації з селищного бюджету можна ознайомитись за посиланням.