8 жовтня відбулася нарада Сумської обласної служби зайнятості «Про підсумки роботи Сумської обласної служби зайнятості за 9 місяців 2021 року та визначення пріоритетних завдань діяльності до кінця поточного року».

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний та його заступник Лідія Павлик підбили підсумки роботи Сумського міського, Конотопського міськрайонного і філій обласного центру зайнятості за три квартали цього року. В інформаціях звучала оцінка якості та результативності зусиль служби в обслуговуванні населення та роботодавців Сумщини.

Директори Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій обласного центру зайнятості прозвітували про хід виконання основних завдань нинішнього року та виокремили першочергові кроки на найближчу перспективу.

Учасники наради розглянули також питання щодо підготовки центрів зайнятості та філій до опалювального сезону та хід виконання доручення Прем’єр-міністра України від 28.09.2021 №44965-21 стосовно вакцинації працівників обласної служби зайнятості тощо.

За підсумками наради дані конкретні доручення та строки їх реалізації.