Лікувальний заклад близько року знаходиться на балансі Краснопільської громади та не зважаючи на досить короткий період в лікарні було зроблено чималий обсяг робіт та вкладено значну суму коштів.

Спектр виконаних робіт досить широкий, починаючи від поточних ремонтів приміщень та заміни вікон, закінчуючи придбанням нового обладнання. Тим більше, в порівнянні з минулим роком лікарні вдалося заключити більше договорів з Національною службою здоров’я України на надання послуг за програмою медичних гарантій. Зараз їх 9, а було лише 5, і на досягнутому керівництво закладу зупинятися не збирається.

Також за цей час облаштовано кабінет УЗД, де проведено ремонт, закуплено меблі, встановлено новий апарат ультразвукової діагностики;

– завершено встановлення металопластикових вікон в стаціонарному, інфекційному відділеннях, в харчоблоці та інших приміщеннях;

– відремонтовано бактеріологічну лабораторію;

– постійно оновлюється матеріально-технічна база:

– придбано апарат рентгенівський діагностичний стаціонарний, монітор фетальний для ведення вагітних, реабілітаційне обладнання, комп’ютерну техніку, морозильну камеру, бойлер та інше обладнання.

Крім того, розроблено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт системи опалення лікувального корпусу та по об’єкту «Капітальний ремонт кисневої станції для киснепостачання терапевтичного та інфекційного відділень комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня».

Поряд з цим, в КНП «Краснопільська лікарня» до кінця 2021 року планується:

– в листопаді поточного року введення в дію нового сучасного рентген кабінету в поліклінічному відділенні;

– завершити ремонт та відновити роботу стоматологічних кабінетів поліклінічного відділення;

– розширити  спектр послуг фізичної та реабілітаційної медицини, а саме облаштувати кабінет ерготерапії;

– створити умови для заключення договору з НСЗУ по пакету «Хірургія одного дня», а саме провести поточний ремонт в операційній та палаті інтенсивної терапії та закупити необхідне обладнання.

«На сьогоднішній день селищна рада спільно з адміністрацією лікарні формує план заходів по закупівлі обладнання, проведення ремонтних робіт, створення належних умов для пацієнтів і персоналу лікувального закладу з залученням коштів з різних джерел – місцевого, державного бюджетів і підприємницьких структур», – зазначив Юрій Яремчук.