08 грудня   під головуванням першого заступника голови Сумської районної державної адміністрації Андрія ПЕТРОВА відбулася координаційна нарада, участь у якій взяли заступник голови Сумської райдержадміністрації Оксана Скляр, представники Сумського районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, управління соціального захисту населення  Сумської районної державної адміністрації,  служби у справах дітей Сумської районної державної адміністрації, АТ «Сумигаз», АТ «Сумиобленерго» та апарату райдержадміністрації.

На нараді обговорили  основні негативні тенденції з кількістю та наслідками пожеж, що виникають в житловому секторі. Зокрема, особливу увагу звернули на малозабезпечені та неблагонадійні сім`ї, людей з обмеженими можливостями та похилого віку, самотніх осіб. Також домовились про організацію та проведення спільних рейдових відпрацювань населених пунктів на території Сумського району з представниками Національної поліції, соціальних служб та інших представників зацікавлених організацій району та тісну співпрацю при проведенні профілактичних заходів, зокрема розміщення та розповсюдження пам`яток та інших матеріалів наочної агітації.

Окремо, на нараді було зазначено дотримання додаткових спеціальних карантин обмежень при проведенні відповідних профілактичних заходів.