Активісти ГО “Учасників АТО та ООС Краснопільщини” запрошують усіх бажаючих доєднатися до забігу “За ПОБРАТИМА”, який відбудеться 19 грудня 2021 р. у смт Краснопілля, Сумського р-ну, Сумської обл.

УВАГА! ЗАБІГ!З кожним роком марафони набувають все більшої популярності. Нью-йоркський марафон є однією з найвизначніших подій, яка залучає десятки тисяч учасників з усього світу та отримує широке висвітлення у світових медіа.Однак не всі події привертають стільки уваги. Минуло 7 років, як Росія окупувала Крим і розпочала війну на сході України. Фактично окуповано територію двох областей. Півтора мільйона українців стали переселенцями та вимушено покинули свої домівки.Саме тому, а також через безпосередню близькість Сумщини до східного “сусіда”-ворога активісти ГО “Учасників АТО та ООС Краснопільщини” запрошують усіх бажаючих доєднатися до забігу “За ПОБРАТИМА”, який відбудеться 19 грудня 2021 р. у смт Краснопілля, Сумського р-ну, Сумської обл.Мета забігу – нагадати про війну в Україні та віддати шану полеглим на Сході України побратимам і посестрам.

Дистанція – 10 км, старт – о 10:00, 19 грудня 2021 р., урочище Дідове, смт Краснопілля, Сумського р-ну, Сумської обл.Контактна особа – 066-190-53-35