Під час засідання виконавчого комітету, яке провів заступник селищного голови Василь Лавріненко, розглянули проект бюджету та Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2022 рік.

Вже завтра, 23 грудня, на черговому засіданні сесії Краснопільської селищної ради, депутати розглянуть проект Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік. Це один з програмних документів, який окреслює перспективи розвитку громади у майбутньому році, цілі та показники, які будуть досягнуті в основних сферах і галузях, а також ключові кроки, які необхідно здійснити для досягнення результатів.

Програмою на 2022 рік окреслені пріоритетні цілі, основні завдання та заходи економічного та соціального розвитку території на короткостроковий період.

Важливими та пріоритетними у 2022 році є продовження реалізації проектів, що були розпочаті у 2021 році, а також продовження реалізації заходів з дорожнього будівництва, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури та медицини, виконання робіт з реконструкції вуличного освітлення, благоустрою тощо.

Крім того, під час виконкому затверджено план роботи виконавчого комітету на 2022 рік, прийнято рішення щодо відшкодування проїзду громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I-II категорії та надано допомогу на поховання.