Зазвичай перед Різдвяно-новорічними святами відмічається збільшення пасажиро-транспортного потоку в пунктах пропуску через державний кордон.

Підрозділи охорони кордону Східного регіонального управління ДПСУ, на ділянках яких функціонують пункти пропуску, готові забезпечити ритмічний пропуск громадян, які будуть перетинати кордон у святкові та передсвяткові дні. Для скорочення часу проходження контрольних процедур, у разі можливого збільшення пасажиро-транспортного потоку, посилено працюватимуть додаткові прикордонні наряди з перевірки документів та огляду транспортних засобів.

Водночас щоб уникнути скупчення осіб та транспорту перед пунктами пропуску, просимо подорожніх планувати поїздки завчасно та не відкладати їх на останні передсвяткові дні.

Звертаємо увагу на те, що при перетинанні кордону, крім перевірки документів, прикордонники здійснюють заходи контролю, пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Просимо громадян завчасно ознайомитися з правилами перетинання державного #кордону України (лінії розмежування, адмінмежі з ТОТ України) під час карантину за посиланням: http://surl.li/jacp .

Нагадуємо, що на ділянці Східного регіонального управління ДПСУ функціонують наступні автомобільні пункти пропуску: «#Гоптівка» (Харківська область, міжнародний), «#Бачівськ», «#Юнаківка» (Сумська область, міжнародні), «#Мілове» (Луганська область, міждержавний). Також, у містах Харків та Дніпро функціонують відповідні повітряні пункти пропуску в яких здійснюються регулярні повітряні рейси.