Під головуванням секретаря селищної ради Ірини ЮХТИ відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули питання щодо реалізації прав дитини, а саме: надання висновку щодо участі батька у вихованні малолітньої дитини для отримання матері дитини додаткової оплачуваної відпустки, розглянули документи потенційного кандидата в опікуни та інщі.

З метою реалізації прав дитини на отримання статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, та влаштування її до сімейної або наближеної до сімейної форми виховання було затверджено індивідуальний план соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.У ході роботи Комісії було заслухано заяви, що надійшли протягом поточного місяці. Члени комісії, брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до прийняття відповідних рішень.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства.